Притула: депутатів потрібно позбавляти мандатів за прогули

News.pn

У своєму інтерв’ю інформвиданню «Gazeta.ua» шоумен Сергій Притула заявив, що після подій Майдану, країна не змогла почати зі швидкого старту хоча б з тієї причини, що на сході почався збройний конфлікт. Він підкреслив, що у зв’язку з цими подіями, постраждали економічні зв’язки держави, були впровадженні обмежувальні заходи із Російською Федерацією, внаслідок чого, держава змушена була зайти на нові ринки. Але не всі моменти можна звести до економічної сфери.

У перший рік значні сподівання були покладенні на процеси реформування та люстрації. У державі виражали надію, що ті держслужбовці, що знаходились при владі у часи правління екс-голови Януковича більше ніколи не увійдуть до владних кругів. Від партії «Свобода» був обраний Генеральний прокурор, який потім пішов від них, в результаті чого, члени партії відзначали, що більше не відповідають за його вчинки. Проте в екс-генпрокурора була можливість вписати своє ім’я в українську історію, якби він завершив слідство розстрілу Героїв небесної сотні, та не йому, не його послідовникам так й не вдалося довести цю справу до кінця.

Притула розповів, що син його шкільного вчителя загинув під час подій на Майдані. Він підкреслив, що важко передати відчуття батька загиблого хлопця, коли той приїхав до столичного прокурора зі Збаража, а у нього навіть провадження немає. Зі сторони це можна розцінювати як саботаж.

Водночас, шоумен вважає, що масштабну проблему являє собою низька ефективність діяльності Верховної Ради. Притула розповідає, що його знайомий народний депутат Борислав Береза щотижня ділиться фотографіями із залу засідань ВРУ у своєму профілі в Фейсбук. Так ось, на цих знімках добре можна розгледіти, яка кількість парламентарів присутня на робочих місцях. Частіше за все, кількість депутатів у залі не перевищує вісімнадцяти осіб. Проте, варто зазначити, що будь-яких інших працівників за прогули вже б давно звільнили. Таким чином, Притула вважає, що, якщо у нардепа зафіксували понад п’яти прогулів, його треба позбавити мандата. Теж саме стосується й практики кнопкодавства. Притула також нагадав здивування польських парламентарів, які відвідали Раду та побачили наших нардепів, що бігають по залі та давлять кнопки. Притула підкреслив, що йому соромно за депутатів, які таке роблять. На його думку, нові правила повинні виробити самі парламентарі, та вони зовсім не дурні, аби урізати свої права.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*