Силові відомства готові до військового стану

Vesti-ukr.com

У разі оголошення військовий стану Міністерство внутрішніх справ, за повідомленням голови Нацполіції Сергія Князєва, перейде на посилений режим виконання службових обов’язків. Про це Князєв повідомив в ніч на понеділок на засіданні Ради з нацбезпеки та оборони, присвяченому надзвичайним подіям в Чорному морі, де в ході зіткнення кораблів ВМС і російських прикордонників було затримано 2 українських катери та буксир, три поранених моряки потрапили в полон.

Президент зазначив, що зараз не можна дозволяти ніякого порушення правопорядку всередині країни, і попросив голову Нацполіції підготувати план серії заходів, які гарантували б порядок на вулицях українських міст в разі введення військовий стану.

У відповідь Князєв рапортував голові держави, що такий план був затверджений напередодні засідання РНБО. Спільно з Національною гвардією поліція забезпечує охорони дипломатичних представництв закордонний держав, додав він.

Також Князєв повідомив, що масових заворушень не спостерігається, і пообіцяв зробити все, щоб в країні їх не було на весь сформований особливий період.

СБУ також переведено в боєготовність у зв’язку з подіями в Чорному морі. У Facebook-запису відомства повідомляється, що особовий склад знаходиться в повній бойовій готовності, вжито посилених заходів контррозвідувального характеру для перешкоди російським провокаціям усередині України.

Прикордонна служба готується до посилення контролю над кордоном, повідомив Петро Цигикал, який очолює це відомство. На засіданні РНБО він запропонував заборонити в’їзд певним категоріям російських громадян. Порошенко у відповідь висловив готовність підтримати будь-які ініціативи з боку прикордонників.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*