На південному кордоні США спалахнули безлади

News.yandex.ua

Караван мігрантів латиноамериканського походження, який прибув напередодні в мексиканську Тіхуану, спробував прорватися через американський кордон. У штурмі прикордонних загороджень брало участь мінімум п’ятсот чоловік.

Напередодні заворушень відбулася мирна демонстрація, від якої потім відокремилися найбільш радикально налаштовані біженці, маючи намір будь-яким способом перетнути кордон та потрапити на територію США.

З боку Мексики місцева поліція не впоралася з натиском натовпу. У співробітників американського митно-прикордонного відомства з боку мігрантів полетіли різні предмети. У відповідь для стримування натовпу застосовувався сльозогінний газ.

Пізніше громадські активісти з організації Cosecha звинуватили американську сторону в загибелі маленької дівчинки, яка отримала в результаті застосування газу травми, несумісні з життям. Однак офіційні органи інформацію про загибель дитини не підтвердили.

У МВС Мексики було заявлено, що близько півтисячі людей, що затіяли заворушення з метою перетину кордону зі Сполученими Штатами, будуть депортовані з країни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*