Віце-спікер ВРУ: Порошенко маніпулює інцидентом у Чорному морі

Zakhar339.hiblogger.net

Віце-спікер ВР Оксана Сироїд піддала критиці очікуване оголошення воєнного стану на території України. За словами політика, така ситуація надає голові держави Петру Порошенку можливість здійснити маніпуляції, пов’язані з президентськими перегонами, а також застосувати «трохи диктатури».

Сироїд вказала на те, що в період анексування Криму та на початку дій РФ на Сході України, введення воєнного стану було більш необхідним, ніж в поточній ситуації.

Заступник голови парламенту зазначила, що військове положення не вводили тоді, коли в цьому була необхідність, і де вона спостерігалася, через те, що, на думку парламентарія, президент та чинний секретар Ради Нацбезпеки та оборони не побачили політичної вигоди на той момент.

Аналогічної точки зору дотримується й політичний експерт Руслан Бортник. Він заявив, що планування введення воєнного стану є спробою глави держави та його оточення утримати владу. Експерт слідом за Сироїд нагадав, що в ході подій в Криму 2014 року, боїв за Іловайськ і Дебальцеве, військове положення не оголошувалося.

Президент «перемкнув увагу» з таких тем, як тарифи, наявність в держбюджеті одного мільярда для президентського фонду, а також ситуації з корупцією, уклав Бортник.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*