Порошенко пояснив критерії воєнного стану

multiport.online

Запровадження воєнного стану на українській території не означає війну з Російською Федерацією. Про це Петро Порошенко заявив у своєму офіційному Facebook-профілі, коментуючи прийняті на засіданні РНБО рішення.

За словами голови держави, військовий стан оголошується лише для оборони. Дій за межами України також не очікується, відзначається в Facebook-записи президента.

Раніше віце-спікер парламенту Оксана Сироїд звинуватила президента в спробі маніпуляції виборами введенням воєнного стану. Вона нагадала, що в період анексії Криму та розпал боїв на Донбасі військовий стан в країні не оголошувалося.

З аналогічною критикою президентського рішення виступив і політичний експерт Руслан Бортник. За його словами, коли Іловайськ і Дебальцеве «горіли», ніхто не вводив військовий стан, однак зараз інцидент в Чорному морі використовується для таких рішень з боку президента і РНБО у зв’язку з очікуваними виборами. Главі держави вдалося «перемкнути увагу» з таких скандальних тем, як зростання тарифів або один мільярд гривень в держбюджеті, спрямованих в президентський фонд, підсумовує Бортник.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*