В «Укрпошті» та НБУ не планують змінювати режим роботи у зв’язку з воєнним станом

Hyser.com.ua

«Укрпошта» не змінюватиме режим клієнтського обслуговування в разі введення на території України воєнного стану. Про це заявив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

Керівник держпідприємства заявив, що «Укрпошта» виконає всі дії, які передбачає закон про воєнний стан, проте переважна частина клієнтів національного поштового оператора цього не помітить. Пенсійні виплати та перевезення кореспонденції українських громадян триватиме в колишньому режимі, підкреслив Смілянський.

У разі введення обмежень в сфері поштового зв’язку щодо РФ «Укрпошта» виконає таке розпорядження, при цьому не порушуючи зобов’язання країни, взяті у Всесвітньому поштовому союзі.

Нацбанк також продовжує роботу в штатному режимі. Керівник національного регулятора запевнив, що введення воєнного стану не впливатиме на банківську систему держави.

Введення воєнного стану очікується в зв’язку з інцидентом в Чорному морі за участю російських прикордонників. Три кораблі ВМСУ виявилися захоплені разом з трьома українськими моряками, які отримали в ході зіткнення з російськими силовиками поранення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*