Політолог назвав військовий стан «підготовленим експромтом»

Svidomitov.net

На своїй сторінці в Facebook експерт в сфері політології Михайло Чаплига нагадав своїм підписникам про урядову постанову про порядок евакуації «окремих категорій» громадян України із зони дії воєнного стану.

Політолог на підтвердження своїх слів опублікував скріншот постанови Кабміну під номером 934.

Чаплига іронічно назвав голову Уряду Володимира Гройсмана «нострадамусом-провидцем», зіставивши дату прийняття постанови та рішення Петра Порошенка заснувати іменний фонд.

Автор запису додав, що тепер розуміє рішення голови держави продати завод «Ленінська Кузня» («Кузня на Рибальскому» після перейменування).

Нагадаємо, що в постанові під номером 934 роз’яснюється порядок евакуації із зони з введеним воєнним станом осіб, засуджених до перебування в місцях позбавлення волі, а також громадян, взятих під варту.

Оголошення воєнного стану на території України очікується в зв’язку з інцидентом в Чорному морі. Група кораблів ВМСУ зіткнулася в районі Керченської протоки з силами російських прикордонників. В результаті дій з російської сторони три плавзасоби Військово-морських сил було захоплено. Також в полоні опинилося три українські моряки, які отримали в ході зіткнення поранення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*