Порошенко підписав указ про воєнний стан в країні

Bykvu.com

У прес-центрі президента інформують, що на офіційному сайті голови держави оприлюднили інформацію, згідно з якою, зазначається, що український лідер прийняв указ, що передбачає воєнний стан. Зазначимо, що ініціатива введення воєнного стану належала Раді нацбезпеки та оборони. У повідомлення зазначають, що своїм рішенням президент приводить в дію рішення РНБО та з цього понеділка в країні введено воєнний стан.

Підкреслимо, що в Раді нацбезпеки дане рішення вважають необхідним та обґрунтовують його створенням умов для протидії агресії та для забезпечення нацбезпеки. Крім цього, в РНБО зазначили, що воєнний стан необхідний для того, щоб усунути фактори, що загрожують незалежності держави та непорушності її кордонів. Необхідно зазначити, що цей указ набирає чинності з двадцять шостого листопада поточного року та закінчує діяти двадцять п’ятого січня наступного року.

https://www.president.gov.ua/documents/3902018-25574

Поряд з цим, у ВРУ почалися активні дискусії про терміни введення воєнного стану. Так, якщо секретар Ради нацбезпеки Турчинов наполягає на тому, що такі заходи в державі повинні бути прийняті строком на шістдесят днів, то нардепи не бачать такої необхідності та підкреслюють, що тридцяти днів буде достатньо. Таке рішення парламентарії обґрунтовують майбутніми виборами. Вони відзначають, що, якщо військовий стан буде введено терміном на шістдесят днів, то виборча кампанія не зможе початися вчасно, у зв’язку з чим вибори голови держави необхідно буде перенести.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*