Порошенко чекає від НАТО дій

Meest-online.com

Генсек Північноатлантичного Альянсу Йенс Столтенберг та український президент Петро Порошенко в ході телефонної розмови досягли домовленості про термінову організацію позапланового засідання комісії «Україна – НАТО». Причиною для засідання стали дії Російської Федерації в Чорному та Азовському морях, повідомляють у президентській прес-службі.

Голова держави, звертаючись до Генсека НАТО, закликав того посилити міжнародний тиск на РФ з метою негайного звільнення полонених українських моряків і захоплених плавзасобів ВМСУ.

Порошенко та Столтенберг в розмові також торкнулися теми загроз для регіональної безпеки, які виникли через непередбачувану поведінку Кремля в морському просторі.

Нагадаємо, що вранці в неділю під час здійснення переходу кораблі ВМСУ були атаковані силами російських прикордонників, один з кораблів яких протаранив буксир «Яну Капу». Після відновлення руху українських кораблів російські військові судна відкрили вогонь на поразку і захопили два катери і буксир Військово-морських сил України. У полон потрапили екіпажі плавзасобів, включаючи декількох поранених моряків.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*