У Києві спробували вкрасти кабель урядового зв’язку

Matilo.eu

Столична поліція провела затримання трьох чоловіків, які зробили спробу вкрасти майже вісімдесят метрів кабелю, призначеного для здійснення урядового зв’язку.

В ході патрулювання нічного Києва правоохоронці звернули увагу на чоловіків, які тягнули до припаркованого транспортного засобу моток кабелю.

Після затримання у правопорушників було вилучено сімдесят дев’ять метрів кабелю, необхідного для роботи урядової телефонної зв’язку, на суму в 162 тисячі гривень. Також у затриманих було знайдено інструмент, за допомогою якого вони зробили спробу крадіжки.

З’ясувалося, що урядовий кабель спробували викрасти двоє молодих жителів Чернігівщини та киянин похилого віку. Раніше два молодих людини вже звертали на себе увагу правоохоронців за скоєння злочинів, пов’язаних з майном.

Слідство почало кримінальне провадження за статтею «Крадіжка». У разі доведеного правопорушення фігурантам розслідування загрожує до шести років перебування в місцях позбавлення волі. Також столичні поліцейські перевірять причетність затриманих ними осіб до скоєння аналогічних злочинів в Києві.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*