Колишній глава ДФС повернувся в Україну

Bykvu.com

Підозрюваний в незаконному збагаченні Мирослав Продан, який раніше очолював Державну фіскальну службу, повернувся в Україну.

Як повідомив сам Продан на своїй сторінці в Facebook, він проходив курс лікування в одній з лікарень ФРН і пережив три хірургічних операції. Подякувавши лікарський персонал клініки «Байройт» та її головного лікаря, він зазначив, що діагноз від українських лікарів виявився в недостатній мірі достовірним, і лише кваліфікація німецьких фахівців змогла вірно встановити причину захворювання та призначити необхідне лікування.

Коментуючи листування зі своєю довіреною особою, яка була опублікована в ЗМІ, він назвав її фальшивкою та заявив, що його від’їздом за кордон у зв’язку з лікуванням цинічно скористалися. Продан звинуватив у провокації контрабандні потужні угруповання, які, за його твердженням, зрослися з владою та силовими структурами.

У «Борисполі» Продана очікували співробітники СБУ, які вручили йому повістку на допит у НАБУ. Адвокат екс-глави ДФС Лариса Криворучко заявила, що, незважаючи на деякі порушення процедури при врученні повістки, її підзахисний не збирається ховатися та готовий прийти на допит, оскільки не вважає себе винною особою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*