Арбітражний суд Парижа зобов’язав РФ виплатити 1,3 мільярда доларів «Ощадбанку»

Tehnot.com

В прес-центрі «Ощадбанку» інформують, що в Паризькому арбітражному суді в цей понеділок було прийнято рішення, згідно з яким суд задовольнив позов банківської структури про відшкодування збитків, завданих у зв’язку з окупацією Кримського півострова.

Як зазначається, «Ощадбанк» повинен отримати компенсацію на суму в 1,3 мільярда доларів. Одночасно з цим, у прес-центрі наголошують, що суд зобов’язав Російську Федерацію крім виплати основної заборгованості ще й погашати відсотки, які будуть нараховуватися з дня оголошення результатів судового засідання до повного погашення заборгованості.

Водночас, керівник управління банківської структури Андрій Пишний повідомив, що перемога в арбітражному суді дуже значуща не лише для «Ощадбанку», але й для держави в цілому. Він підкреслює, що приклад фінустанови відмінно демонструє, що Росію можна змусити в правових рамках відшкодувати ті збитки, які виникають внаслідок окупації агресором частини українських територій.

Водночас, Пишний звернувся із закликом до всіх компаній, як до державних, так й до приватних, відстоювати свої права у міжнародних судах та змусити Російську Федерацію понести відповідальність за свої дії хоча б в економічній площині.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*