Трамп шокував G7 своїми заявами

фото: 24segodnya.ru

Президент США Дональд Трамп на саміті країн «Великої сімки»  шокував учасників різкими заявами на адресу інших країн. Під час обговорення домовленостей щодо Ірану та світового тероризму, Трамп раптово зауважив президенту Франції Еммануелю Макрону, що більша частина терористів знаходиться саме у Парижі.

На обговоренні міграційного питання у Європі Трамп заявив, що в Японії цієї проблеми не має, але, щоб відчути на собі проблему із працевлаштуванням, Трамп може «відправити туди 25 мільйонів мексиканців».

Також, за оцінкою Трампа – глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер виявився «жорстоким вбивцею» за європейські мита щодо товарів американських компаній та відмову Берліну та Парижу від двосторонніх торговельних угод.

Складно згадати, коли країни «Великої сімки» зтикалися зі схожою відсутністю єдності з найважливіших економічних і політичних міжнародних проблем. Зустріч навіть охрестили «6 та Трамп», маючи на увазі різну з США позицію з ряду ключових питань.

Сам Трамп достроково покинув зустріч і поставив її підсумки під сумнів. Трюдо заявив, що підсумкове комюніке погодили всі країни, документ було оприлюднено. Однак Трамп вже у Сінгапурі, куди він поїхав на зустріч з лідером КНДР Кім Чен Іном, заявив, що Сполучені Штати не підтримують цей документ.

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*