Британія почала продавати новорічні прикраси зі спиртними напоями

Medium.com

Виробник іграшок «The Lakes Distillery» на своєму інтернет-порталі інформує, що у передчутті новорічних свят у Великобританії в магазини доставили ялинкові іграшки, всередині яких містяться спиртні напої. Зазначається, що один з алкогольних виробників реалізує свою продукцію у вигляді новорічних прикрас, наповнених напоями, які містять алкоголь, серед яких віскі, джин, а також горілка. Підкреслимо, що кожна з ялинкових іграшок містить в собі близько двадцяти мілілітрів спиртних напоїв.

Необхідно також відзначити, що людям вигідніше купувати такі іграшки наборами, ніж поштучно. Так в перерахунку на гривні, один набір з шести іграшок з алкоголем обійдеться покупцеві в сімсот гривень, в той час, як вартість однієї іграшки сягає чотирьохсот двадцяти гривень.

Також підкреслимо, що зовсім скоро прикрасять головну ялинку нашої країни. Відзначається, що гілки дерева буде обвивати чотирикілометрова гірлянда, а також білі й сріблясті іграшки у вигляді кристалів. Висота кожної іграшки може досягати від тридцяти п’яти до п’ятдесяти сантиметрів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*