Глава СБУ здав наших контррозвідників спецслужбам РФ

Znaj.ua

Василь Грицак, який очолює СБУ, зробив оглушливу заяву, яка матиме для наших полонених найбільш негативні й непередбачувані наслідки. Він сказав, що там, на борту українських кораблів, перебували наші контррозвідники, які виконували там особливе завдання.
Контррозвідники зі Служби безпеки України, які понад 4 роки перебувають на передовій, вели контррозвідувальне забезпечення для підрозділів українських ВМС — заявив він. Також Грицак поінформував про те, що один з таких офіцерів отримав під час конфлікту бойове поранення, під час використання російською стороною двох бойових некерованих ракет.

Виходить, що глава СБУ не тільки підкинув російським спецслужбам найважливішу інформацію про знаходження в російському полоні наших цінних секретних співробітників, але і фактично вказав на одного з них пальцем, оскільки поранених в ході зіткнення було всього троє.

Тепер наших хлопців у російському полоні чекає допит з пристрастю. Також, можливо, посилення вироку для співробітників контррозвідки, не кажучи вже про можливі спроби вербування цінних кадрів. Чи був у цьому злий умисел Грицака, чи їм рухала звичайна дурість – особливого значення не має.

Важливо те, що такі люди як Василь Грицак, не повинні займати посад в державі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*