Ляшко: день голосування за введення воєнного стану – Великий день

glavred.info

Увечері 26 листопада український парламент віддав 276 голосів «за» введення на території низки регіонів воєнного стану. Процедура розгляду законопроекту супроводжувалася гучними суперечками, лайкою, виникла навіть бійка.

Після прийняття закону нардепи від різних фракцій пояснили співвітчизникам, що вони думають про воєнний стан, чому його підтримують або ж не схвалюють.

Мустафа Найєм, який входить до фракції БПП, заявив, що військову агресію проти України ігнорувати неможливо, і зваживши всі аргументи, він вирішив віддати свій голос «за». При цьому в своєму записі на акаунті в Facebook Найєм зазначив, що йому і його колегам вдалося скоротити термін дії воєнного стану в два рази та отримати гарантії, що ВС не скасує президентські вибори, які залишаються в призначеному термін проведення.

Однопартієць Найєма Олексій Мушак вважає знайдений парламентаріями компроміс до порядку дії ВС «розумним балансом». Початковий варіант воєнного стану, який поширювався по всіх українських областях, він назвав «стовідсотковим вбивством економіки».

Віце-спікер ВР Ірина Геращенко в свою чергу зазначила, що день введення воєнного стану був для неї дуже важким. Коментуючи сутичку зі своїм колегою Сергієм Власенком, який образив Геращенко словом «підстилка», заступник голови парламенту заявила, що вона не дозволить нікому принижувати свої гідність і честь.

Лідер «радикалів» Олег Ляшко заявив у своєму Facebook-записі, що його політсилі вдалося переломити хід української історії. День голосування за введення воєнного стану він назвав «великим».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*