Командувач ВМСУ: захоплені в полон моряки, під тиском, дають неправдиві свідчення

Dw.com

Ігор Воронченко, який очолює Військово-морські сили України, заявив, що члени екіпажів кораблів, захоплених в полон в районі Керченської протоки російськими прикордонниками, під тиском дають неправдиві свідчення.

Виступаючи в телеефірі, адмірал розповів, що полонених розвели по різних місцях утримання. На поточний момент відомо, що поранені моряки знаходяться в керченському медзакладі, захоплені плавзасоби відведені в місце дислокації катерів, які належать Федеральній службі безпеки Росії.

Воронченко зазначив, що продемонстровані на відео з допитами матроси ВМСУ з екіпажів захоплених судів, дають неправдиві свідчення під тиском психологічного та фізичного характеру. Адмірал заявив, що знає уродженців Нікополя, які знаходяться на даний момент в полоні, як професіоналів, а їхні свідчення на відеозаписах є неправдою.

Флотський командувач також нагадав, що двоє службовців ВМСУ родом з Кримського півострову і мають в Криму родичів, у зв’язку з чим він очікує тиску на них з боку російських силовиків.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*