Угорщина відреагувала на введення воєнного стану в Україні

News.liga.net

Глава угорського зовнішньополітичного відомства Петер Сіярто висловив жаль введенням воєнного стану на території України. Міністр підкреслив, що Угорщина зацікавлена в мирі у всіх сусідніх країнах, особливо в регіонах компактного проживання угорської діаспори.

Сіярто нагадав, що етнічна угорська громада в Закарпатській області налічує півтори сотні тисяч людей, додавши, що їх безпека дуже важлива для офіційного Будапешта.

За словами угорського міністра, в період напруженості ситуації в Україні він буде залишатися на постійному зв’язку з головою угорської політичної партії в Україні KMKSZ.

Українські ЗМІ звернули увагу на відсутність в заяві МЗС Угорщини засудження дій РФ в Чорному та Азовському морях. Як зазначає «Європейська правда», угорський уряд утримався від коментування дій російської сторони, всупереч відповідним проханням з боку Києва.

Нагадаємо, що в районі Керченської протоки прикордонники РФ відкрили вогонь по кораблях ВМСУ та захопили екіпажі в полон, кілька моряків отримали поранення. У зв’язку з інцидентом глава держави оголосив введення воєнного стану, підтриманого парламентом з деякими застереженнями.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*