Харків’яни отримують фальшиві SMS про мобілізацію

krapka.club

У Харкові серед городян поширюються фейкові SMS-повідомлення на телефони від імені Міністерства оборони України. У них одержувач призивається нібито в військову частину за місцем свого проживання через оголошену мобілізацію.

У фальшивому повідомленні повідомляється, що в разі ігнорування «призову» протягом трьох діб «призовник» стане підсудним. Підписуються тексти Міністерством оборони України.

Скриншоти зі своїх телефонів з подібними повідомленнями харків’яни опублікували в соціальних мережах.

Нагадаємо, що оголошений в десяти українських регіонах військовий стан не передбачає проведення часткового або повноцінного процесу мобілізації.

У разі реального оголошення мобілізації, за словами військового комісара Харківщини Юрія Калгушкіна, будуть покликані люди з отриманим раніше бойовим досвідом. У «оперативному резерві номер один» потенційних призовників знаходяться ті, хто ніс службу у військових підрозділах з 2014 року — їх закріпили за конкретні військові частини. У «оперативному резерві номер два» знаходяться резервісти для комплектування частин забезпечення та загонів територіальної оборони.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*