Високопосадовці часів президентства Януковича викликані на допит

Volyn.com.ua

Генеральна прокуратура України оповістила про виклик на проведення допиту екс-керівника Мінфіну Юрія Колобова. Також ГПУ має намір допитати двох колишніх голів Нацбанку України — Ігоря Сорокіна і Сергія Арбузова. Всі троє обіймали свої посади в період президентства Віктора Януковича, і є фігурантами кримінального провадження по справі значної грошової розтрати.

Чиновники підозрюються в розтраті 220 мільйонів гривень через створення «Банківського телебачення» в обхід закону. За підозрою Генпрокуратури, цю розтрату зазначені особи здійснили в період головування в Нацбанку Сергія Арбузова.

Повідомляється, що Колобов повинен з’явитися в Генеральну прокуратуру в кінці цього і на початку наступного місяця для відповіді на запитання слідчих про розтрату державних коштів. На аналогічні питання повинен відповісти й Ігор Соркін, який очолював національний регулятор.

Раніше постановою Апеляційного суду було знято арешт з житлового майна батька та дружини колишнього виконувача обов’язки прем’єр-міністра та екс-голови Нацбанку Сергія Арбузова.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*