Москаль і нардепи-закарпатці зустрінуться з представниками «євробляхерів»

News.pn

На офіційному Інтернет-ресурсі керівника Закарпатської ОДА Геннадія Москаля було опубліковано офіційне запрошення до депутатів Верховної Ради, які представляють закарпатський регіон в законодавчому органі. Парламентарії, як свідчить звернення Москаля, повинні зустрітися з ініціативною групою автовласників, чиї транспортні засоби мають іноземні номери реєстрації країн-членів ЄС (т.зв. «євробляхи»).

Раніше Геннадій Москаль провів зустріч з представниками «євробляхерів», після чого відправив за допомогою електронної пошти листи одинадцяти законодавцям, пов’язаних із Закарпаттям. Серед одержувачів запрошення — брати Балоги, Нестор Шуфрич, Михайло Ланьо, Юрій Чижмарь та інші уродженці регіону.

Проведенням запланованої зустрічі Москаль планує розв’язати проблему з акціями протесту «євробляхерів» на західних ділянках українського кордону і повернути ситуацію в правове русло. Підкреслюється, що Закарпатська ОДА робить все можливе для нормалізації становища, однак без народних обранців зробити це в повному обсязі буде неможливо.

Нардепи-закарпатці очікуються 28 листопада в приміщенні облдержадміністрації Закарпаття.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*