Активісти Одеси зібралися міняти росіян-автовласників на моряків ВМС

Racurs.ua

Одеські активісти з патріотичних організацій влаштували акцію, покликану звернути увагу на захоплення прикордонниками РФ українських моряків і кораблів ВМСУ під час «Азовського інциденту».

Учасники одеських «Автомайдану» і «Самооборони Майдану» звернулися до всіх небайдужих мешканців міста проводити затримання автомобілів з російськими номерами реєстрації та утримувати власників транспортних засобів.

Самі активісти вже провели затримання чотирьох фур. В анонсі акції пояснюється, що таким чином планується розв’язати питання зі звільненням моряків ВМСУ, утримуваних російською стороною.

До анонсу акції в соціальній мережі Facebook активісти прикріпили фотографії, на одній з яких зображена фура з російськими номерами, на інший вона ж, але зі знятим номером.

Раніше близько сотні активістів і місцевих жителів провели протестний мітинг під будівлею російського консульства в Одесі, висловлюючи протест проти дій РФ в Азовському і Чорному морях. Учасники акції зажадали роз’яснень від російських дипломатів з приводу «Азовського інциденту», але до них ніхто не вийшов. Мирна акція переросла в локальні сутички, були застосовані петарди.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*