“Укроборонпром” : не публікуйте відомості про пересування по території військової техніки та озброєнь

Atn.ua

«Укроборонпром» переходить на новий режим роботи у зв’язку з оголошенням воєнного стану на території десяти українських регіонів. Про це повідомив офіційний веб-ресурс державного концерну.

На особливий режим перейшли всі належачі до «Укроборонпрому» об’єкти, які знаходяться на території тих областей, де починає діяти військовий стан. Це означає зміну робочого графіку, виконання завдань по забезпеченню функціонування системи цивільного захисту, а також зміну виробничої діяльності.

Також у зв’язку з новим режимом роботи на даних об’єктах вводяться зміни у сфері доступу на підприємства для працівників мас-медіа. Для організації прес-турів на територіях оборонних підприємств необхідно звертатися з уточненнями в прес-службу держконцерну.

Окремо «Укроборонпром» звернувся до населення з проханням не публікувати відомості про пересування по території військової техніки та озброєнь. Представники концерну нагадали, що проти нашої країни з боку Кремля розв’язана інформаційна кампанія, тому необхідно акуратно ставитися до інформації, яка не підтверджена належним чином.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*