У Криму взяли під варту українських моряків

Unian.net

На території включеного Криму почався розгляд долі полонених українських моряків, захоплених російською стороною в ході «Азовського інциденту».

У Сімферополі «районний суд» прийняв рішення стосовно моряків Віктора Варемеза, Сергія Цибізова, Андрія Оприско й Віктора Беспальченко, яким визначено двомісячний строк перебування під вартою. Таке ж рішення очікують по іншім членам захоплених прикордонниками РФ українських екіпажів. Під варту також відправлено Юрія Будзило без зазначення терміну ув’язнення.

Російська влада звинуватила службовців ВМСУ в порушенні морського кордону Росії, вказавши при цьому координати «проникнення» в спірні територіальні води.

Крім Варемеза, Будзило, Цибізова, Оприско та Беспальченко, звинувачення прозвучало на адресу інших українських моряків.

Напередодні почалося підписання домовленостей про надання допомоги затриманим з боку їхніх родичів і знаходяться на території Криму адвокатів. Імена майбутніх судових захисників службовців ВМСУ зараз не розголошуються.

Всього було обрано запобіжний захід для дванадцяти моряків ВМСУ, оголошення рішення по іншім очікується на наступних засіданнях.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*