ВТБ збирається стягнути з Порошенка грошовий збиток

e-wiki.org

У російському ВТБ повідомили, що фінансовою організацією розглядається можливість звернення до міжнародного суду проти української влади. У ВТБ мають намір стягнути з українського голови держави Петра Порошенка гроші, які були витрачені російською стороною на придбання українського банку.

Рішення столичного Апеляційного суду по виконанню вердикту міжнародного арбітражу в Гаазі в рамках позову компаній, що належать Коломойському, в Росії вважають «правовим нігілізмом». Мова йде про визнання активів українського ВТБ російським майном, що спричинило арешт активів та акцій української «дочки» фінансової групи, та паралізувало, за визнанням авторів заяви, діяльність банку в Україні.

У відкритому зверненні фінансової групи повідомляється про рішення української судової системи, які в ВТБ порахували що виходять за межі правового поля. Ситуація, що склалася, за словами представників ВТБ, ставить під загрозу діяльність фінансово-кредитної організації в Україні.

Всю відповідальність за поточну ситуацію ПАТ ВТБ поклало на українське керівництво і попередило про звернення до міжнародного суду з метою стягнення фінансових збитків.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*