Тука: найближчим часом громадяни не повинні будуть селити до себе в будинок військовослужбовців

Ules.kz

У своєму виступі на одному з вітчизняних телевізійних каналів заступник голови Міністерства тимчасово окупованих територій Георгій Тука дав свої коментарі щодо рішення про введення воєнного стану в країні. Він особливо підкреслив, що в даній ситуації ніхто не буде обмежувати громадянські права людей та ніхто не буде порушувати їх право на власність, відбираючи майно громадян для військових потреб. Він також виступив із закликом не загострювати обставини та не викликати громадську паніку. При цьому, заступник міністра звернув увагу на те, що, якщо у зв’язку з військовим становищем будуть вводитися додаткові заходи, то громадян завчасно сповістять про них.

Він зазначив, що зараз закон передбачає двадцять чотири варіанти заходів, проте вони будуть вводитися лише при необхідності та за умови, що населенню про це завчасно повідомлено. Тука підкреслив, що введення воєнного стану зовсім не означає, що найближчим часом громадяни повинні будуть селити до себе в будинок військовослужбовців або ж віддавати своє майно. Він в черговий раз підкреслив, що, якщо в цьому виникне необхідність, то люди заздалегідь будуть повідомлені про це.

Нагадаємо, що цього понеділка нардепи ВРУ прийняли рішення ввести на території державу воєнний стан строком на тридцять днів. Зазначимо, що воєнний стан буде введено з дев’ятої ранку завтрашнього дня в десяти регіонах держави, які знаходяться на кордоні з Російською Федерацією або Придністров’ям.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*