Адміністрація президента не знає, хто завісив всю країну бордами ” Армія. Мова. Віра”

ukranews.com

Адміністрація голови держави відповіла на запит вітчизняного інформвидання «Українські Новини» щодо розміщення по всій території держави реклами на бордів, в якій міститься підпис чинного президента. В Адміністрації підкреслили, що не причетні до розміщення такого виду реклами.

Підкреслимо, що раніше зазначене інформагентство направило запит в Адміністрацію голови держави з проханням роз’яснити хто саме розміщує цю рекламу, які умови її розміщення, а також скільки обійшлася така реклами та чи були ці кошти виділені з бюджету.

Зокрема, в Адміністрації підкреслюють, що рекламні борди з підписом чинного голови, розміщенні по всій території держави структура не оплачувала. Одночасно з цим, підкреслювалося, що в Адміністрації не мають даних про те, хто поширював подібну рекламу, а також про те, на яких умовах вона була розміщена.

Також необхідно нагадати, що вже наприкінці наступного місяця в державі розпочнеться виборча кампанія. Водночас зазначимо, що чинний голова держави зайняв свою посаду у червні 2014 року.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*