Франція зупиняє роботу атомних реакторів

Dw.com

Французькою Республікою було прийнято рішення закрити чотирнадцять атомних реакторів, які працюють на її території, до середини тридцятих років.

Відповідну заяву зробив президент Франції Емманюель Макрон. На поточний момент в цій країні працюють п’ятдесят вісім атомних реакторів.

Першою в черзі на закриття призначена знаходиться на кордоні з Федеративною Республікою Німеччина АЕС «Фессенайм», яка припинить роботу в один з місяців літа 2020 року.

Оголошуючи курс Франції у сфері енергетики, голова держави підкреслив, що зменшення використання атома не означає повну відмову від нього.

Франція є одним з найбільш значних експортерів електроенергії на території Європейського Союзу. Працюючі на сьогоднішній день п’ятдесят вісім ректорів забезпечують 75% потреб Французької Республіки в енергетиці. Французи мають намір знизити цю планку до 50%, заявив президент Макрон.

В іншій країні Євросоюзу, Іспанії, було прийнято більш радикальне рішення про закриття всіх п’яти АЕС, які працюють на її території. Закриття останньої АЕС очікується в 2028 році. Також Іспанія виконає рекомендації Брюсселя і закриє сім електростанцій, які використовують вугілля. На даний момент в Іспанії налічується п’ятнадцять таких об’єктів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*