Генпрокуратура прийшла з перевірками у відомство Уляни Супрун

Infokava.com

В.о. голови МОЗ Уляна Супрун у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук інформує про розпочаті допити керівництва даного відомства Генпрокуратурою. Зазначимо, що причиною таких дій стала заява колишнього ректора медуніверситету в Одесі Валерія Запорожана, якого відсторонили від виконання обов’язків ще навесні поточного року. Супрун підкреслює, що ГПУ вже провела допит її заступника Лінчевського, а днями будуть допитана сама Супрун.

Водночас, голова МОЗ розповіла про те, що відомство розірвало договір з колишнім ректором, оскільки той неодноразово вдавався до зловживань, бувши при цьому в посаді. МОЗ неодноразово звертався й до правоохоронців, оскільки вказаний ректор постійно розграбовував навчальний заклад. Також, за словами Супрун, екс-ректор використовував виділене відомством обладнання для надання послуг пацієнтам за гроші, а не для навчання студентів.

Поряд з цим, в.о. міністра підкреслила, що на даний момент відзначається зростання незгоди з реформуванням міністерства. Як приклад, вона наводить Рахункову палату, яка кілька разів по ініціації низки депутатів перевіряла ті напрямки МОЗ, де відзначалися позитивні результати реформування.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*