У Сімферополі обирають запобіжний захід для взятих у полон моряків ВМСУ

Dumskaya.net

Сьогодні на території анексованого кримського півострова буде обрано запобіжний захід для решти моряків ВМСУ, захоплених раніше російською стороною в ході «Азовського інциденту».

Так званий «Київський райсуд» міста Сімферополя повинен затвердити перебування під вартою дев’яти українських військовослужбовців. Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Антон Наумлюк, позаштатний кореспондент «Радіо Свобода».

Наумлюк також повідомив, що тих членів екіпажів захоплених кораблів ВМС, яким вже раніше обрали запобіжний захід, розмістили в «жіночої» частині блоку Сімферопольського СІЗО. Відомо, що арештанти, які знаходяться в пенітенціарній установі, передали полоненим морякам предмети одягу, каву та чай на знак солідарності та підтримки.

Засідання «районного суду» в Сімферополі очікується о 14:00.

Раніше Голова Кабміну Володимир Гройсман повідомив, що всі державні структури знаходяться в роботі над тим, щоб повернути утримуваних російською стороною моряків ВМСУ.

Нагадаємо, що в ході «Азовського інциденту» 25 листопада прикордонні сили РФ обстріляли плавзасоби ВМСУ та захопили їх разом з екіпажами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*