Мей: після Брексіту британська торгова політика стане незалежною

Nrk.no

Голова британського уряду Тереза Мей в одному зі своїх інтерв’ю телевізійному каналу «Sky News» зазначила, що у Британії буде можливість підписувати договори про торгівлю після того, як вона вийде зі складу Європейського Союзу. Вона звернула увагу, що в політичній декларації щодо подальших відносин Сполученого королівства з Євросоюзом чітко сказано, що після Брексіту країна веде самостійну торгову політику.

Таким чином, Британія може співпрацювати в торговельній сфері з будь-якою з наявних країн. Поряд з цим, прем’єр зазначила, що Лондон зараз активно працює над створенням договору про торгівлю зі Сполученими Штатами.

Мей зазначила, що в ході переговорів зі Сполученими Штатами вже була визначена спрямованість майбутнього договору, а також вже створена робоча група з цього питання. Також голова британського уряду підкреслила, що торгові договори, які укладає Британія, більше не будуть рішеннями Євросоюзу.

Нагадаємо, що раніше американський голова Трамп зазначав велику ймовірність того, що Євросоюзу вигідно укласти угоду з Британією щодо Брексіту, однак Сполучене королівство може зіткнутися з низкою проблем у даному питанні. Для Євросоюзу такий договір є, швидше за все, вигідною угодою, оскільки він може перешкодити торговим відносинам Лондона та Вашингтона.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*