Геращенко: скільки часу потрібно депутатам для дозволу танкам Росії їздити по Києву

Censor.net.ua

Заступник голови ВРУ Ірина Геращенко у своєму інтерв’ю телевізійному каналі «Прямий» заявила, що чинний склад українського парламенту в черговий раз показав некомпетентність у тій критичній ситуації, коли держава повинна справлятися з усіма викликами та загрозами, які виходять від Російської Федерації.

Вона зазначила, що сплеску паніки могло б й не бути, якби парламентарі цивілізовано дискутували та засудили чинні загрози, а також звернулися до іноземних партнерів, які, на її думку, досить м’яко реагують на вихідні від Росії ризики. Водночас, у парламенті мали пояснити всю ситуації населенню, однак замість цього, нардепи малюють страшилки.

Водночас, віце-спікер підкреслює, що панівний в залі засідань безлад затьмарив собою ключові слова Порошенко про те, що військовий стан збережеться в тому випадку, якщо Росія піде на чергові провокації.

Також Геращенко розповіла про свої враження від того, що відбувається в залі. Вона зазначила, що навіть, якби танки РФ вже б їздили по столиці, то невідомо, скільки депутатам знадобилося часу, щоб зібрати всіх парламентаріїв на засідання, а потім ще невідомо, скільки часу для того, щоб вирішувати чи дозволити танкам Росії їздити по Києву, в той час як вони вже там будуть.

Однак, на думку Геращенко, депутатів розв’язання даного питання не особливо й турбувало. Головне, що таке рішення є та воно надає можливості військовослужбовцям нашої країни.

Водночас, Геращенко підкреслила, що вона пам’ятає, як раніше парламентарії сміялися над можливим нападом на нашу країну РФ. Наразі ж загроза нападу реальна у зв’язку із загостренням ситуації в акваторії Азова.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*