Французькі «жовті жилети» хочуть продовження протестів

Unn.com.ua

Ерік Друе, один з представників групи протестуючих у Франції, які отримали назву «жовті жилети», закликав своїх соратників до акцій протесту і продовження маніфестацій в Парижі.

Раніше його та ще одного представника групи протестуючих прийняв глава Міністерства екологічного переходу для налагодження діалогу між владою і маніфестантами.

Друе заявив, що доводи президента Франції Еммануюля Макрона на тему енергетики та екології не переконали французів до кінця, і зажадав ще однієї зустрічі з представником кабінету міністрів або його главою.

Міністр екологічного переходу Франсуа де Рюжі, коментуючи зустріч в ефірі місцевого ТБ, зазначив у свою чергу, що розмова з представниками протестуючих була теплою та відкритою. Політик підкреслив, що офіційний Париж готовий до організації дебатів у всіх регіонах, щоб «жовті жилети» могли висловитися на наболілі для них теми.

Нагадаємо, що у Франції пройшли багатотисячні протести, спрямовані проти зростання паливних цін на бензин і дизель. По всій країні влада нарахувала більше ніж сто тисяч чоловік, які брали участь в маніфестаціях.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*