У Запорізькій області заборонили цивільному населенню носити військову форму

24tv.ua

Нацполіція Запорізької області вводить тимчасову заборону на носіння цивільним населенням військової форми. Про це заявив керівник ГУНП регіону Сергій Комісаров.

За його словами, тимчасова заборона вводиться поліціянтами для перешкоджання злочинам шахрайського характеру відносно простих громадян. Військову форму, крім безпосередньо військовослужбовців Збройних сил, можуть носити тільки співробітники Нацгвардії та інших силових відомств. Комісарів пообіцяв, що його підлеглі будуть оперативно реагувати на порушення заборони та ретельно перевіряти всіх осіб, які використовують військову форму.

Також керівник ГУНП Запорізької області звернувся до населення області повідомляти про зловмисників, які, ховаючись за оголошенням військового стану та своїм статусом військовослужбовців, намагаються вилучати майно.

Нагадаємо, що Запорізька область входить до числа українських регіонів, де вводиться військовий стан. Відповідне розпорядження було віддано головою держави Петром Порошенком після «Азовського інциденту», в ході якого прикордонники РФ обстріляли та захопили кораблі ВМСУ та їх екіпажі, які знаходяться зараз на території анексованого Кримського півострова.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*