У замерзаючому місті чиновники заохотили себе преміями

Mygovcost.org

Чиновники виконкому міськради Сміли на Черкащині вирішили нагородити співробітників установ місцевого самоврядування преміями, приблизно по 10 тисяч гривень кожному. Премії виписувалися в розпал кризи з місцевою системою опалення, яка не була запущена для обігріву будинків та міських установ навіть після початку міцних морозів.

Про це дізналися ІА «Українські новини» у відповідь на свій запит Смілянській міськраді. Відповідні сканкопії офіційної відповіді міських чиновників були опубліковані в Мережі.

Нагадаємо, що старт опалювального сезону міста Сміла Черкаської області було зірвано через нестачу коштів в міському бюджеті та боргами приватного підприємства «Енергоінвест» перед «Нафтогазом». Договір з компанією «Нафтогаз» розірвав навесні поточного року, проте їх борги були перекладені на міську владу.

При боргах в 15 мільйонів гривень міські чиновники Сміли отримали 10 мільйонів гривень премій сумарно. Це прокоментував Міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко, розкритикувавши рішення міськради. Такий підхід, за його словами, не влаштовує Кабмін і Верховну Раду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*