«Укрзалізниця» закупила партію годинників по багато разів завищеною вартістю

Biznews.com.ua

Топ-менеджмент «Укрзалізниці» за завищеною вартістю закупив наручні годинники з логотипом транспортної компанії. Замовлення виробів було проведено «Центром сервісного забезпечення».

Як стало відомо з опису тендера, «УЗ» замовила годинники, які повинні були бути скомплектовані кварцовим механізмом японського або швейцарського виробництва. На виробі повинно було бути кілька стрілок золотистого відтінку на білому циферблаті.

Всього було закуплено вісімсот одиниць, по чотириста чоловічих та жіночих виробів відповідно. Журналісти, коментуючи тендер, відзначили, що в ньому перемогла компанія «Будинок геральдики», знизила загальну вартість замовлення до 2 мільйонів 400 тисяч гривень. Ціна кожної одиниці замовлення склала 3 тисячі гривень, в той час як годинник виробництва японського бренду Miyota обійшлися б «Укрзалізниці» по 588 гривень за одну штуку (з роботою по нанесенню логотипу підприємства).

Таким чином, «Укрзалізниця» в проведеному тендері допустило переплату за сувенірну продукцію для свого персоналу в п’ять разів.

Нагадаємо, що минулого місяця «УЗ» попала в скандал, пов’язаний з тендером на модернізацію санвузлів в поїздах швидкісного сполучення Hyundai Rotem. Комплект для вбиралень кожного поїзда обходився у 20 тисяч гривень (включаючи монтаж). Як повідомили ЗМІ, контракт на роботи був укладений з компанією «Світ постачання» на суму трохи менш як чотирьох мільйонів гривень. У «комплекс» робіт з модернізації увійшло оснащення санвузлів в поїзді кришкою унітазу, огорожею ніші та кільцем.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*