Український поет: багато потенційних лідерів України перед виборами були вбиті

24tv.ua

Народний артист України, поет і драматург Юрій Рибчинський в бесіді з журналісткою Олесею Бацман в телеефірі, розповів про те, що йому особисто помітний лише один лідер, якого можна порівняти з ФК «Шахтар» в українській прем’єр-лізі. Таким політиком він вважає лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко.

У майбутніх президентських виборах, заявив Рибчинський, будуть залучені найбрудніші технології боротьби за владу, не виключаючи кримінал.

Поет і драматург також зауважив, що побоюється «страшних звісток» напередодні президентських перегонів. Таке очікування він обґрунтував своїм спостереженням за політичним життям країни, під час якої було вбито чотири політики, які могли б стати хорошими державними лідерами.

Такими Рибчинський назвав лідера НРУ В’ячеслава Чорновола, екс-міністра транспорту Георгія Кирпу, колишнього главу національного регулятора Вадима Гетьмана та відставного міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка. Нагадаємо, що в останньому випадку офіційно констатовано самогубство, проте через «два постріли у голову» в ході суїциду ця смерть викликала численні пересуди в суспільстві, багато людей відкрито називали відхід з життя Кравченко вбивством.

Рибчинський не виключив перед стартом президентської кампанії одного зі сценаріїв усунення потенційно сильного політика, здатного очолити країну.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*