Активісти захопили будівлю Ocean Plaza в Києві

News.yandex.ua

Удень 28 листопада група осіб з числа учасників націоналістичних організацій провела захоплення торгово-розважального комплексу Ocean Plaza в українській столиці.

Одним з перших цю новину повідомив користувач соцмережі Facebook Олексій Савенко. За його словами, в будівлі ТРЦ налічується від двох до трьох сотень націоналістів. Активісти заявили, що торгово-розважальний центр належить російському бізнесу, тому торгівлю в ньому необхідно блокувати.

Відомо, що члени громадських організацій розійшлися по торговим точкам Ocean Plaza, забороняючи відвідувачам здійснювати покупки. Був заблокований продуктовий супермаркет «Ашан», вимушений припинити роботу. Нацполіція, яка знаходиться на місці інциденту, не втручається в те, що відбувається, обмежившись спостереженням.

Очолює активістів депутат Київради від ВО «Свобода» Володимир Назаренко. Відповідальність за участь в блокуванні роботи ТРЦ вже взяла на себе організація «Сокіл», яка заявила на своїй Facebook-сторінці, що активісти «мирно зайшли» на територію Ocean Plaza. Автори записи стверджують, що вони не заважають торгівлі в будівлі.

Це не перша акція активістів, пов’язана з Ocean Plaza в Києві. Вдень 27 листопада члени громадських організацій прийшли до будівлі та влаштували маніфестацію, розлив червону фарбу перед входом і наклеївши на двері стікери, які вказують на приналежність ТРЦ російському олігархові Ротенбергу, відомому своєю близькістю до Кремля.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*