ФРН і Франція відмовилися карати Росію санкціями за «Азовський інцидент»

Slon.fr

На засіданні Комітету з питань політики та безпеки Європейського Союзу представники Федеративної Республіки Німеччина і Франції прокоментували ситуацію, викликану зіткненням російських прикордонників і кораблів ВМСУ в районі Керченської протоки.

Як висловилися представники двох західноєвропейських держав, Берлін і Париж наполягають на комплексі заходів по зміцненню довіри між двома сторонами морського конфлікту.

Коментуючи можливість введення санкцій відносно Кремля через захоплення кораблів українських ВМС і їх екіпажів, представники Франції і Німеччини відзначили, що такі кроки не входять в запропоновані заходи по зняттю напруги між Києвом і Москвою.

Нагадаємо, що розширення санкцій тиску на РФ через «Азовського інциденту» було запропоновано Австрією, яка на сьогоднішній день головує в Європейському Союзі. Ініціатива Відня була підтримана Польщею та Естонією.

Нагадаємо, що 25 листопада в ході здійснення переходу український буксир був протаранений кораблем російських прикордонників. Після цього плавзасобу ВМСУ були обстріляні та захоплені. На даний момент на території анексованого кримського півострова українським морякам обирається запобіжний захід.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*