“Батьківщина” і “Опоблок” стежитимуть за дотриманням законності при воєнному положенні

Fttc.com.ua

Нардеп від партії «Батьківщина» Сергій Власенко, виступаючи в ході телеефіру, заявив про важливість того, щоб на час дії воєнного стану в відведених для цього регіонах дотримувалися права людини і не обмежувалися їхні свободи.

За його словами, представники «Батьківщини» будуть проводити моніторинг дій президента, контролюючи, що робиться головою держави, з наявністю у нього такого інструменту, як введений в десяти областях військовий стан.

Політсила Юлії Тимошенко, як стверджує Власенко, буде невідкладно реагувати на будь-які інциденти, пов’язані з обмеженням громадянських прав в українських областях до чинного воєнного положення.

Власну заяву про воєнний стан зробили в «Опозиційному блоці». Його представник Олександр Вілкул заявив, що він разом з однопартійцями має намір захистити людей, які можуть постраждати від введення воєнного положення.

Вілкул також розкритикував рішення про воєнний стан, заявивши, що таким чином країна розділилася на ту частину, де діє Основний Закон, й ту, де працюють закони воєнного часу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*