Кабмін скоротив фінанси для перельоту Гройсмана

W-n.com.ua

Інформвидання «Українські Новини» інформує, що 28.11.2018 в ході засідання український уряд ухвалив рішення, згідно з яким, витрати на перельоти голови Кабміну повинні скоротитися на три мільйони гривень. При цьому, відзначимо, що мова йде як про перельоти всередині країни, так й за її межами. Зекономлені кошти підуть на ремонт урядової будівлі.

Водночас, слід підкреслити, що необхідність у скороченні виділених грошей для перельотів Гройсмана виникла у зв’язку з відміною кількох візитів прем’єр в інші держави. Поряд з цим, було прийнято рішення збільшити видатки для закупівлі обладнання в один із залів Кабінету міністрів на півмільйона гривень. Зазначимо, що збільшення суми на ремонтні роботи міністри обґрунтовують терміновою необхідністю

Одночасно з цим ще мільйон та вісімсот тисяч були виділені на реставрацію фасаду будинку уряду, а також підпірної стіни на одній з центральних вулиць столиці. Оскільки фасад знаходиться в аварійному стані, то у внутрішньому дворі уряду слід також встановити низку захисних конструкцій, на встановлення яких міністри виділили близько семисот тисяч гривень.

Зазначимо, що в цьому році, перельоти голови уряду Гройсмана та спікера ВРУ Парубія обійшлися державі у двадцять три з половиною мільйона, у той час, як в минулому році в уряді на перельоти за межі України було витрачено близько чотирьох мільйонів гривень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*