Є питання про воєнний стан – подзвони на телефон «Гарячої Лінії»

Centr.kr.ua

Радник голови українського уряду у сфері міжнародних відносин Сергій Попик в ефірі вітчизняного телевізійного каналу «112» виступив із заявою, що у Кабміні розглядають варіант створення гарячої лінії для громадян, за допомогою якої вони зможуть отримати відповіді на всі питання стосовно воєнного стану.

Дипломат підкреслив, що, на його думку, громадяни мають право отримувати чіткі відповіді на всі їх питання. Наразі це серйозна проблема, яку потрібно вирішити. Проте, на думку Попика, можливість створення гарячої лінії слід ще добре обдумати та зважити. Наразі в державі введено воєнний стан, в таких умовах цю лінію можуть використовувати не лише громадяни, у яких є низка бентежних їх питань. Він не виключає можливості, що цю лінію можуть використовувати як зіпсований канал комунікації.

Водночас, радник прем’єра зауважив, що відповідальність за функціонування даної лінії буде лежати на місцевому самоврядуванні, а також на центральних органах влади, в обов’язки яких входитиме координація введеного режиму.

Необхідно нагадати, що через загострення ситуації в акваторії Азову, на засіданні ВРУ нардепи прийняли рішення, згідно з яким, реалізується ініціатива голови держави про введення воєнного стану на тридцяти денний строк.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*