Борислав Береза: зловмисники планують зірвати засідання слідчої комісії

Slovoidilo.ua

Голова тимчасової слідчої комісії по справі Катерини Гандзюк, нардеп ВРУ Борислав Береза у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук інформує, що в цей четвер о 17:00 відбудеться чергове засідання комісії, яка може бути зірвана. Він зазначив, що на даному засіданні планувалося опитати тих осіб, які фігурують у справі активістки Гандзюк або ж просто можуть поділитися важливою інформацією.

Однак, Береза зазначив, що компетентні джерела інформують про те, що хтось вирішив зірвати дане засідання. Зокрема, передбачається, що людей будуть обливати зеленкою або ж просто не пропускати на засідання тих людей, які можуть надати корисні відомості.

Одночасно з цим, парламентарій зазначив, що, якщо хтось буде намагатися зірвати засідання або ж просто заважати показанням свідків, то дану особу можна розцінювати як людину, яка працює на тих, хто замовив вбивство активістки. При цьому всілякі спроби виправдатися красивими фразами або ж загостреним почуттям патріотизму буде прирівнюватися до підлості та лицемірства.

Крім цього, Береза звернувся й до голови Національної поліції Князєву із закликом запобігти всім можливим провокаціям під час засідання комісії в Херсоні. Водночас, він звернувся й до громадських активістів, щоб ті не дозволили використовувати себе, щоб зірвати засідання. Депутат також виступив із закликом до громадян надати всю наявну інформацію по даній справі, яка може допомогти знайти тих, хто замовив це вбивство.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*