У Грузії стали відомі підсумки екзит-полу другого туру

Newsmaker.md

Грузинське інформвидання «Грузія Online» інформує, що в країні вже з’явилися підсумки попереднього опитування громадян щодо результатів вибору електорату у другому турі президентських перегонів.

Згідно з опублікованими результатами у другому турі перемогла представниця нинішньої керівної політсили «Грузинська мрія» Саломе Зурабішвілі. Видання підкреслює, що вона отримала 55% від загального числа голосів. Необхідно підкреслити, що її опоненти підтримали 45% виборців.

Зазначимо, що вказаним опитуванням займалась компанія зі Сполучених Штатів, яка проводила аналогічне опитування й в ході першого туру перегонів. Важливо підкреслити, що результати опитування майже повністю збігалися із підсумками першого туру.

Підкреслимо, що колишній грузинський президент Саакашвілі звернувся із закликом не визнавати підсумки даних виборів та бойкотувати їх. Він зазначив, що такі вибори не можна визнавати, оскільки проводились вони під впливом насилля. У зв’язку з цим, Саакашвілі підкреслив, що громадяни не мають підкорятися рішенням такої влади. Водночас, правоохоронці мають підтримати населення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*