Керівника Держархбудінспекції запідозрили у підробці диплома

Kievvlast.com.ua

У Національному агентстві з питань державної служби (НАДС) заявили, що Олексій Кудрявцев, керівник Держархбудінспекції (ДАБІ), при занятті посади надав фейкові документи про здобуту вузівському дипломі.

Ректор Техуніверситету Республіки Молдова повідомив у своїй відповіді на офіційний запит НАГС, що в зазначений (Кудрявцевим) період студент з таким ім’ям і прізвищем не проходив навчання, та документа про закінчення вищого навчального закладу не отримував. Перевірка достовірності інформації, зазначеної Кудрявцевим, була призначена Кабміном України.

Кудрявцев зайняв пост керівника ДАБІ влітку 2015 року. Відповідно до Положення про претендентів на керівні посади в центральні органи державної влади, керівник Держбудінспекції повинен мати вищу освіту не нижче диплома магістратури.

Пізніше Кудрявцев відреагував на скандал, надавши на сайті ДАБІ документи про отримання вищої освіти. З опублікованих скан-копій документів виходить, що чиновник має дипломи Одеської юридичної академії і столичний НАУ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*