МВФ заспокоїв Україну – співпраця триває

ukraine.web2ua.com

В ході телефонного діалогу з головою держави Петром Порошенком Крістін Лагард, яка очолює Міжнародний Валютний Фонд, запевнила співрозмовника, що введення воєнного стану на території десяти українських регіонів не позначиться на співпраці України та міжнародної організації.

Порошенко отримав від Лагард запевнення, що організація й далі буде тісно співпрацювати з нашою країною, і підтримувати проведені в ній реформи.

У свою чергу президент поінформував директора МВФ про основні подробиці прийнятого держбюджету-2019, і отримав відповідь, що МВФ знайшов ключові бюджетні показники відповідають стандартам організації.

Були обговорені подальші кроки з надання допомоги Україні. Перший по черговості транш в рамках нової політики stand-by надається в розмірі півтора мільярда доларів США. В Уряді розраховують на отримання цих коштів в наступному місяці. Всього МВФ перерахує 3 мільярди 900 мільйонів доларів США декількома траншами.

Для отримання траншу Україні було поставлено умову – підвищити опалювальні тарифи для населення. Урядова постанова про це набрала чинності з 1 числа поточного місяця.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*