Волкер: що буде з американською військовою базою в Україні

Dvidshub.net

Коментуючи інформацію, яка з’явилася в мас-медіа, про плани постійного розміщення американських військовослужбовців на українській території, Курт Волкер, спецпредставник Держдепу по Україні, запевнив журналістів, що Вашингтону нічого про це не відомо.

Він зазначив, що Сполучені Штати продовжують співпрацю з Києвом в оборонній сфері, надаючи допомогу в підготовці службовців Збройних сил України. За словами Волкера, американською стороною надається організаційна допомога, а також допомога в реформуванні української армії, з метою створення оборонного потужного потенціалу нашої країни.

Волкер підкреслив, що у Вашингтоні мають намір й далі співпрацювати з українською стороною в цій сфері.

Відзначимо, що першими інформацію про переговори між Україною і Сполученими Штатами Америки щодо розміщення армійської бази повідомили ЗМІ Росії.

Нагадаємо, що раніше Держсекретар США Майк Помпео, коментуючи «Азовський інцидент», дав Києву гарантії надання військової допомоги з метою захисту українського суверенітету.

Вдень 25 листопада в районі Керченської протоки прикордонні сили РФ провели обстріл і захоплення кораблів ВМСУ. На даний момент утримуваним в полоні на території кримського півострова українським морякам «райсуд» Сімферополя визначив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*