Супрун розповіла, хто її замовив

svobodaslova.info

Голова Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун на офіційній сторінці в Facebook повідомила про автора запиту на аудит державних закупівель лікарських засобів. За її даними, запит до Рахункової палати надійшов з партії «Батьківщина».

Глава МОЗ зазначила, що головним інтересантом теми міжнародних лікарських держзакупівель є нардеп від «Батьківщини» Валерій Дубіль. Такий пильний інтерес з його боку Супрун зв’язала з тим, що раніше його помічник Дмитро Подтуркін обіймав посаду радника Раїси Богатирьової. У 2011-2013 роках Подтуркін був членом робочих груп, які розробляли списки ліків, закуплених за бюджетні кошти, в розкраданні яких зараз звинуватили Раїсу Богатирьову.

Супрун заявила у своїй Facebook-записи, що під час перебування Богатирьової в кріслі глави МОЗ, з бюджетних коштів було викрадено понад один мільярд гривень. За її словами, після відходу з поста Богатирьової й початку кримінального провадження щодо неї, її радники були прийняті в члени партії «Батьківщина», в рядах якої вони ініціюють перевірки та «атакують» лікарські закупівлі.

Раїса Богатирьова обіймала посаду голови МОЗ при президенті Януковичі з 2012 по початок 2014 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*