У Верховній Раді запропонували ввести поняття

Oilers.org.ua

Українські парламентарії від «НФ» Ігор Котвицький і Андрій Тетерук виступили з ініціативою ввести в обіг термін «інформаційна безпека» та розробити заходи по її забезпеченню.

Відповідний проект закону, який отримав номер 9340, пройшов процедуру реєстрації.

Проект констатує, що в українському законодавстві немає такого терміну, як «інформаційна безпека». Пропонується доповнити статтю 1 Закону про національну безпеку цим визначенням, а в Законі «Про інформацію» ввести опис забезпечення інформаційної безпеки та правила застосування цього терміну.

Нардепи від «НФ» у своєму законопроекті запропонували визначити «інформаційну безпеку» як захист життєво важливих інтересів громадянина, держави, суспільства та окремої людини, від неповної, несвоєчасної та неправдивої інформації, несанкціонованого обігу відомостей з обмеженим доступом до них, та негативного інформаційно-психологічного впливу.

Законопроект, за розрахунком його авторів, повинен нейтралізувати реальні та потенційні загрози для України в інформаційному просторі. Планується зробити це одним з провідних напрямків державної інформаційної політики.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*