Гройсман зустрівся з Міністром енергетики ФРН

Biz.censor.net.ua

Голова Уряду Володимир Гройсман під час свого візиту до Федеративної Республіки Німеччина провів зустріч з федеральним міністром економіки і енергетики.

Гройсман зазначив у своєму записі в сервісі мікроблогів Twitter, що Київ і Берлін мають безліч тем для проведення переговорів. Серед таких перераховані газопровід через Балтійське море «Північний потік-2», спільний контроль над національною газотранспортною системою України, а також програми в сфері енергетичної ефективності.

Нагадаємо, що рішенням Нацкомісії з питань регулювання енергетики та комунальних послуг були зменшені тарифи на газову транспортування на точках входу та виходу ГТС. Цим дворазовим зниженням Нацкомісія розраховує підняти конкурентну спроможність національної газотранспортної системи.

Крім зустрічі з Петером Альтмайером, в графіку прем’єр-міністра Володимира Гройсмана в ході його візиту до Німеччини значиться розмова з федеральним канцлером Ангелою Меркель і президентом ФРН Франк-Вальтером Штайнмайєром. Глава Кабміну має намір підняти питання міжнародної протидії російській агресії в контексті «Азовського інциденту», під час якого російські прикордонники обстріляли кораблі ВМСУ і провели їх захоплення разом з екіпажами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*